0
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Satış Sözleşmesi

1.       GİRİŞ
Shelax tarafından işletilen bu Web sitesini kullanmadan önce lütfen bu hüküm ve koşulları dikkatlice okuyun.  Web sitemizedeki bu bilgiler zaman zaman değiştirilebileceği ve yayınlanabileceği için yasal olarak bu hüküm ve koşullara bağlı olmayı kabul edersiniz.
Bu Siteyi nasıl kullanacağınıza dair başka sorularınız varsa, lütfen 00905437261682 numaralı telefonu arayın ( pazartesiden cumaya 8:00-19: 00 saatleri arasında açılır). yada bize e-posta gönderebilirsiniz.
Biz de aşağıdaki zamanlarda açıktır:
Cumartesi günü 9:00 - 18:00.
Prosedürler, ürünler, hizmetler, fiyatlar, ödeme ve teslimat detayları web sitemizde görüntülenir. Bir sipariş vermeyi seçerseniz, basit çevrimiçi sipariş sürecimizde nasıl gezineceğinize dair net talimatlar verilecektir ve bize kişisel bilgilerinizi doğru vermeniz gerekecektir.
Lütfen:
1. Bu Web sitesini kullanmadan önce bu Şartlar ve koşulları dikkatlice okuyun.
2. İleride başvurmak üzere bir kopyasını yazdırın.
3. Kişisel bilgilerinizle ilgili Gizlilik Politikası bölümümüzü okuyun.
Eğer bizden satın almış bir ürün veya hizmet hakkında bir yorum, endişe veya şikayet varsa, [email protected] e-posta yoluyla bizimle irtibata geçiniz.
2.      GENEL
 
Shelax herhangi bir hizmeti, Ürün Fiyatları, ürün özellikleri ve kullanılabilirliğini değiştirme hakkını saklı tutar. Tüm fiyatlar ve açıklamalar önceki tüm yayınların yerini alır. Tüm ürün açıklamaları yaklaşık değerlerdir. Her türlü çabayı güncel Web sitesinde stok durumu ile ilgili bilgileri tutmak için yapılır. Bununla birlikte, durumun böyle olduğunu veya stoğun her zaman mevcut olacağını garanti etmiyoruz.
Bu hüküm ve koşulların herhangi bir hükmünün herhangi bir yetkili makam tarafından tamamen veya kısmen geçersiz veya uygulanamaz olması durumunda, bu Sözleşmenin diğer hükümlerinin geçerliliği ve söz konusu hükmün geri kalanı etkilenmeyecektir.
Bu Web Sitesi, Bu Web sitesinin kullanımı sonucunda meydana getirmiştir burada yer alan tüm içerik ve herhangi bir sözleşme hukukuna tabi olacak ve uygun olarak ve bu Sözleşme taraflar belirtildiği gibi mahkemelerin münhasır kabul Aşağıda belirtilen yan yargı hukuku ile tefsir edilir. Tüm sözleşmeler İngilizce olarak sonuçlandırılmıştır. Bu Şartlar ve koşullar yasal haklarınızı etkilemez.
 
3.      TANIMLAR
 
'Koşullar' bu Şartlar ve koşullar anlamına gelir.
'Web sitesi' www bulunan Web sitesi anlamına gelir  www.shelax.com.tr 
'Sen / senin' Web sitesinin bir kullanıcı anlamına gelir.
'İş günü' (Türkiye'de resmi tatil günleri hariç) pazartesiden cumaya ortalama.
 
4.      SİPARİŞ SÜRECİ
 
Siparişler sadece 18 yaşın üzerindeki kişilerden kabul edilecektir. Siparişler Türkiye içinde ikamet eden kişilerden kabul edilebilir.
Tüm siparişler kabul ve müsaitlik durumuna bağlıdır. Sipariş edilen herhangi bir mal mevcut değilse, e-posta ile bilgilendirileceksiniz ve öğe stokta bulunana kadar beklemek veya siparişinizi iptal etmek için seçeneğiniz olacaktır. Gerekirse sizinle iletişime geçebilmemiz için geçerli bir e-posta adresi sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Sizin tarafınızdan verilen herhangi bir sipariş, bizden mal veya hizmet satın almak için bir teklif olarak kabul edilecektir ve bu teklifleri kabul etmeden önce herhangi bir zamanda reddetme hakkına sahibiz.
Sipariş formunda verilen detayların doğruluğunu sağlamaktan siz sorumlu olacaksınız ve sipariş formunda istenen tüm detaylar doğru girilmedikçe sipariş kabul etmeyeceğiz.
Bizden alabileceğiniz siparişinizin otomatik olarak Onaylanmasının, Web sitesinde reklamı yapılan mal veya hizmetleri satın alma teklifinizi kabul etmemizi gerektirmeyeceğini kabul etmektesiniz.
Arasında bir sözleşme imzalanması ve (ben) tarafından daha önce hangisi ile indirmek için malların veya hizmetlerin başlama/size mal despatching kredi veya banka kartı, ya da (ıı) borçlandırma sipariş kabul zaman gerçekleşecek.
Siparişinizin ve ödemenizin ayrıntılarını güvende tutmak için elimizden geldiğince tüm makul özen göstereceğiz, ancak üçüncü bir taraf Web sitesine erişirken veya web sitesinden sipariş verirken sağladığınız herhangi bir veriye yetkisiz erişim sağlarsa, zarar görebilecek herhangi bir kayıptan sorumlu tutulamayız.
Satın alınan her ürün veya hizmet dahil olmak üzere, sınırlama, tahmini teslimat süreleri ve herhangi bir garanti ile ilgili şartlar ve koşullar olmadan ürün veya hizmet ile ilgili ek koşullara tabi satılmaktadır. Lütfen bu tür ek şartları okuduğunuzdan emin olun.
Biz sizin tarafınızdan verilen herhangi bir sipariş reddetme hakkına sahiptir ve bir açıklama sağlamak için gerekli olmayacaktır.
 
5.      TESLİM
 
Mallar size, alıcıya, sipariş formunda sizin tarafınızdan sağlanan adreste teslim edilecektir.
Fatura adresi dışında bir adrese teslim edebiliriz, ancak bu tür siparişlere uymak için ek belgelere ihtiyaç duyulabileceğini lütfen unutmayın.
Onlar için ödenen ve size teslim edildiğinde sipariş mal sahibi olacak.
Mal teslimatı için Alıntı istediğiniz tarihler yaklaşık tarihlerdir ve bunların nedeni mal teslim herhangi bir gecikme için sorumlu olmayacaktır. Bununla birlikte, mallarınızı teslimat için alıntılanan tarihe kadar teslim edemiyorsak, siz, alıcı, teslimat gerçekleşmeden önce herhangi bir zamanda siparişi iptal etme hakkına sahip olacaktır.
 
6.      ÖDEME
 
Tüm fiyatlar geçerli fiyatlara KDV (varsa) dahildir ve sisteme bilgi girişi sırasında doğrudur. Belirtilen fiyatlar, aksi belirtilmedikçe tüm ülkede teslimat (mal durumunda) ve performans (hizmet durumunda) içindir. Aksi belirtilmediği sürece fiyatlar USD cinsinden.
Mal veya hizmetlerin fiyatını artırmak için teslimattan veya performanstan önce herhangi bir zamanda, kontrolümüz dışındaki herhangi bir faktörden (herhangi bir döviz dalgalanması, işçilik, malzeme veya diğer üretim maliyetlerinde önemli bir artış gibi) kaynaklanan maliyetteki herhangi bir artışı yansıtmak için size bildirimde bulunarak, alıcıyı saklı tutarız.
Mal veya hizmetlerin fiyatında böyle bir artış olması durumunda, alıcı, teslimattan veya performanstan önce herhangi bir zamanda siparişi iptal etme hakkına sahip olacaktır.
Bir öğenin veya hizmetin fiyatının veya açıklamasının yanlış bir şekilde reklamı yapılmaması durumunda, siparişinize doğru fiyat veya açıklama ile devam etmek isteyip istemediğinizi sormak için e-posta, telefon veya posta yoluyla sizinle iletişime geçeceğiz.  Devam etmekten memnun değilseniz veya talimatlarınızı alamıyorsanız, siparişi iptal edeceğiz.  Biz zaten sevk veya sipariş performansını başladı sürece, biz ürünleri tedarik veya yanlış fiyata hizmet veya yanlış bir açıklama dayalı yükümlü olmayacaktır.
Ödeme, herhangi bir büyük kredi veya banka kartı ile veya sipariş formunda açıklandığı gibi bir elektronik ödeme hesabı aracılığıyla yapılabilir.
 
Ödeme, mallarınızın gönderilmesinden veya hizmetin size sunulmasından önce hesabınızdan tahsil edilir ve silinir.
Bir sipariş vererek, siz, alıcı, ödeme onayı sipariş formunda belirtildiği gibi banka/kredi kartı hesabı veya elektronik ödeme hesabına tahsil ediliyor.
Malların Başlığı size, alıcıya, malların tesliminde geçecektir.
Mallar gönderildikten sonra e-posta adresinize elektronik bir makbuz göndereceğiz.
Eğer kredi veya banka kartı ile sipariş için ödeme yaparken, biz güvenlik nedenleriyle kart veren ile çek veya 'yetki' yürütmek. Kartınızın yetkilendirilmesi ile ilgili herhangi bir sorun ortaya çıkarsa, daha fazla ayrıntı ile sizinle iletişime geçeceğiz.
 
7.      UYGUNLUK
 
Bu web sitesinde mal veya hizmet satın almaya hak kazanmak ve bu web sitesinde yasal olarak sözleşme girmek ve oluşturmak için, şunları yapmalısınız:
* eğer bir birey, 18 yaş veya üzeri olmak; ve
* gerçek adınızı, adresinizi, telefon numaranızı, e-posta adresinizi ve istenen diğer ayrıntıları kaydedin.
18 yaşın altındaysanız, lütfen bir yetişkinden sizin adınıza sözleşme yapmasını isteyin. Mal ve hizmet satın almayı teklif ederek, 18 yaş üstü olduğunuzu ve kimliğinizi doğrulamak, kredi kartınızı doğrulamak, ilk kredi kartı yetkilendirmesi almak ve bireysel satın alma işlemlerini yetkilendirmek için banka veya kredi kartı numaranız veya kredi raporlarınız dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü taraflardan bilgi almak için bilgi (güncellenmiş bilgiler dahil) iletmemize izin verdiğinizi bize beyan edersiniz.
 
8.      İADELER, İPTALLER VE DEĞİŞTİRMELER
 
8.1.           DÖNÜŞLER
 
Eğer herhangi bir nedenle satın alma ile mutlu değilseniz, bize iade edebilirsiniz ve biz bu öğe için ödenen miktarı ile size iade edeceğiz.
Tek istediğimiz, e-posta veya postayla bize bildirmeniz ve ürünü aldıktan sonraki günden itibaren 7 iş günü içinde iade etmeniz. Size bir dönüş kodu ve dönüş adresi göndereceğiz. Dönüş kodunu ambalajın dışına yazın ve daha sonra ürünü kullanılmamış durumda ve orijinal hasarsız ambalajda (veya aynı kalitede ambalajda) tam bir geri ödeme için daha az taşıma ücreti karşılığında bize iade edin. Sigortalı bir teslimat hizmeti kullanmanızı öneririz.
İadeler teslimattan sonraki 7 iş günü içinde yapılmalıdır.
Geri ödemenizin işlenmesi için iade edilen mallarınızın tarafımızdan alınmasından 21 güne kadar izin vermelisiniz.  Normalde mal satın almak için kullanılan aynı ödeme yöntemini kullanarak size iade edeceğiz.  Posta ve ambalaj ücretleri iade edilmeyecektir.  Bu yasal haklarınızı etkilemez.
 
8.2.           İPTAL
 
Mal veya hizmetlerin alınmasından itibaren 7 iş günü içinde bizimle tamamlanan herhangi bir sözleşmeyi iptal etme hakkına sahip olduğunuzu lütfen unutmayın.